Halkalidan.com

Acıbadem Hastanesi Halkalıda…

Bu yazı, tarihinde tarafından konusuna eklendi with 2 Yorum
acibadem

Avrupa Konutları Atakent 3’te 2013 yılı sonuna kadar açılması planlanan Acıbadem Hastanesinde hazırlıklar süratle devam ediyor. Bölgemize açılacak olan Acıbadem Hastanesi Halkalı sakinlerine Kaliteli ve düzgün bir hizmet vermenin yanı sıra bölgemizin gelişmesi ve markalaşması konusunda da etkin bir rol oynaması bekleniyor.

Bölgede Avrupa Konutları markasıyla bir ivme yakalayan Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya konuyla alakalı olarak ”Atakent, son derece planlı bir şekilde gelişen bir bölge ve İstanbul’un dönüşüm sürecinde örnek niteliği taşıyacak özelliklere sahip. Bu bölgede inşa ettiğimiz son projemiz olan Avrupa Konutları Atakent 3 ile Atakent’e büyük değer kazandırdığımıza inanıyorum. Proje bünyesinde hayata geçirdiğimiz okul, cami ve hastane ile bölgenin kalkınmasında rol olmaktan mutluyuz. Hastanemizin, sağlık sektörünün devlerinden Acıbadem ile faaliyete geçmesi de sevindirici bir diğer nokta” dedi.

Avrupa Konutları Atakent 3

Avrupa Konutları Atakent 3

Bölgemizde Kamu hastanesi olarak açığını kapatan, Mehmet Akif Ersoy Eğitim Araştırma Hastanesi ve Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanı sıra Acıbadem Hastanesinin açılması Özel hastane açığını bir nebze olsun hafifletecek gibi gözükmektedir.Halkalıdan.com olarak bu projeyi Halkalımıza kazandıran Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya bey ve Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar bey’e teşekkür ederiz.

Etiket: ,

Benzer Yazılar

2 thoughts on “Acıbadem Hastanesi Halkalıda…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sosyal Medyada Biz

Yorumlar

  • cevriye: Sonunda gelebildi ama geldiğine değdi halkalıya hayırlı olsun Yazıya Bak
  • Cemil: Lütfen artık gelsin halkalıya bi metro ya hep proje proje icraat yok Yazıya Bak
  • emre: bence halkalı merkezden iett hatları konulmalı yoksa oraya ulaşımın bir anlamı kalmıyor. Yazıya Bak
  • emre: bence çok daha erkene alınmalı bu hat 2015 2016 gibi açılmalı. Yazıya Bak
  • Burak: Güzel proje, inşaat hangi aşamada acaba. Yazıya Bak